Víte jistě, že vám pojišťovna
vyplatila vše, co měla?

Stal se vám úraz a máte pocit, že vám pojišťovna nevyplatila vše, co měla? Nebo se jen chcete ujistit, že ve vašem případě nešetřila? Máme pro vás podrobný návod, který vám pomůže při jednání s pojišťovnou.

Pojišťovny na výplatách šetří

Úraz je vždy velmi nepříjemnou záležitostí. To, co může alespoň trochu usnadnit rekonvalescenci, je finanční „náplast" od pojišťovny. Pojišťovny bohužel jen zřídka vyplácejí svým klientům vše, na co mají nárok.

Podrobný návod

Získejte podrobný návod  a postupujte podle něj při jednání s pojišťovnou.

Řešení s pojišťovnou

Pokud vám pojišťovna nevyplatila peníze, které měla, použijte nové argumenty.

Výplata pojistného

Po úspěšném vyřešení případu s pojišťovnou vám dorazí peníze na účet.

Jsme Devote 365 s.r.o.

Od roku 2013 se specializujeme na vymáhání pojistného plnění, jeho nedoplatku nebo krácení. Spolupracujeme s řadou vybraných externistů a specialistů ve svých oborech jako je právo a pojišťovnictví. V jednání s pojišťovnami a finančními institucemi máme bohaté zkušenosti, protože jsme si sami vyzkoušeli, co znamená pracovat na obou stranách barikády. Vidíme tedy pojišťovnám pod ruce a dokážeme s nimi hovořit jazykem, na který slyší. Většinu postupů jsme zpracovali do podrobného návodu, který jsme se rozhodli poskytnout vám.

 Napsali o nás

Loni mě kontaktoval zástupce pojišťovny, abychom společně upravili mou prý už zastaralou smlouvu. Na úpravách jsme se bez problémů dohodli, zněl dost přesvědčivě a navíc to byl kamarád. Když jsem ale po roce chtěla udělat výběr peněz, zjistila jsem, že vůbec není co vybírat. Předala jsem to týmu DraháOmluva.cz k posouzení, a ti zjistili, že zástupce místo aby smlouvu jen upravil, jak jsme se dohodli, tak ji celou zrušil a založil smlouvu novou, čímž jsem přišla o veškeré výhody u staré smlouvy, včetně příspěvku od zaměstnavatele. Když byla DraháOmluva.cz s poradcem hotova, podepsal uznání dluhu a během roku mi splatil 21 tisíc korun, tedy téměř kompletní částku, o kterou jsem díky jeho čachrům s papíry přišla.

Sára Kollerová, Praha
recepční v bance

Velmi dlouhou dobu se nám nedařilo otěhotnět, proto jsme se rozhodli založit pojištění při rizikovém těhotenství, jako záchrannou síť pro všechny případy. Když žena konečně otěhotněla, bylo skutečně třeba aby nastoupila na rizikové těhotenství, tak jsme byli rádi, že jsme se na něj připravili předem. Po čtyřech měsících zdlouhavého přetahování s pojišťovnou nám ale nebyla vyplacena ani koruna. Byli jsem z toho unavení a neuvěřitelně naštvaní, a tak jsme se rozhodli případ předat portálu DrahaOmluva.cz. Ti po přezkoumání zjistili, že pojišťovna je v právu a že nám naše poradkyně pouze špatně vysvětlila podmínky smlouvy. Dokonce zfalšovala i několik našich podpisů na souvisejících dokumentech, a to vše ji nakonec stálo 35 tisíc korun.

Petr Vrána, Hradec Králové
prodejce tabákových výrobku

Před dvěma lety jsem si zranil koleno při lyžování. Bylo to velmi nepříjemné a bolestivé, proto jsem obstrukce s nahlašováním pojistné události odložil až na dobu po operaci a rehabilitaci, která trvala několik týdnů. Úlevou z rekonvalescence jsem na nahlášení úplně zapomněl, a když mě letos napadlo, že jsem vlastně úraz dál neřešil, byl případ podle pojišťovny už promlčený. Předal jsem tedy vše k posouzení Drahé omluvě, ti se toho s vervou chopili, a asi do 3 měsíců mi pojišťovna vyplatila téměř 130 tisíc korun, se kterými jsem už ani nepočítal.

Jakub Zedník, Český Krumlov
podnikatel

V roce 2010 se mi stal vážný úraz, za který mi pojišťovna po všech průtazích po čtyřech letech vyplatila 180 tisíc korun. Ještě téhož roku, v červenci 2014, jsem případ předala k řešení týmu DrahaOmluva.cz, protože jsem si nebyla jistá tím, že částka byla opravdu taková, na jakou jsem měla nárok. Nakonec stačila jediná návštěva lékaře, a pojišťovna mi po dodatečném přezkoumání doplatila ještě 144 tisíc. Díky portálu DrahaOmluva.cz jsem tedy nakonec obdržela celkem 324 tisíc korun, to je skoro dvojnásobek původní částky. Přístup týmu DO byl vstřícný, věcný a profesionální, a ani jsem netušila, že by můj nárok mohl být o tolik vyšší! Opravdu nelituji.

Ivana Šťastná, Pardubice
manažerka hotelu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

A jejich odpovědi.

S jakými typi pojistných událostí mi návod pomůže?

Prakticky se všemi smlouvami pojištění osob. Jedná se např. o denní odškodné úrazu, tělesné poškození, trvalé následky úrazu, hospitalizace, denní dávky při pracovní neschopnosti, závažná a velmi závažná onemocnění, invalidita III., II., i I. stupně.

Se kterými pojišťovnami návod pomůže?

Se všemi. Pokud jste smlouvu uzavřeli v České republice, tak vám s největší pravděpodobností pomůžeme.

Lze vymáhat i jiná než životní pojištění?

V tuto chvíli se specializujeme pouze na životní pojištění, investiční životní pojištění, rizikové pojištění, nebo jiné životní a úrazové pojištění osob. Povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění nebo pojištění odpovědnosti a majetku tedy v návodu rozebráno není.

Jak dlouho trvá, než dorazí doplatek pojistného plnění?

Obvykle pojišťovna přehodnotí případ do jednoho měsíce a výplatu doplatku provádí do 15 dnů.

Mohu jednat za manžela/manželku?

Ano. Podrobný návod vám zůstane k pozdějšímu užití v rámci domácnosti.