VIDEA, VZORY, NÁVODY. CHCETE ZÍSKAT LEPŠÍ PRÁCI A VYŠŠÍ VÝDĚLEK JEŠTĚ DNES?

Odvážným štěstí přeje.

Martina Králíčková

Martina Králíčková

Praha

Video se mi líbí, dobře se poslouchá a je přehledné. Zjistila jsem, že dělám v psaní životopisu docela zásadní chyby (píšu vždycky zájmy přesně podle pozice a je to asi docela průhledné). Jsem ráda za ten vzor motivačního dopisu, nikdy nevím, co tam napsat, ale ve videu je to pěkně popsáno a vzor mi fakt pomohl.

Jarda Soukup

Jarda Soukup

Kopřivnice

Konečně jsem našel něco, kde je všechno shrnuto, a já nemusím projíždět pět stránek, abych se dozvěděl, co všechno má v životopise opravdu být. Líbí se mi, že je video jednoduše uděláno a taky oceňuju přepis pod videem.

Jana Krátká

Jana Krátká

Ostrava

Moc děkuju za rady s motivačním dopisem. Vzhledem k tomu, že je to opravdu něco, co si ten budoucí zaměstnavatel přečte jako první, tak mi to vážně pomohlo. Je to sice fuška psát na každou pozici zvlášť, ale člověk se alespoň opravdu zamyslí nad tím, jestli o tu pozici stojí.

Mirka Přidalová

Mirka Přidalová

Jemnice

Máte pěkné stránky, ráda si čtu vaše články a videa jsou taky super! Nevěděla jsem, že příprava na pohovor by měla být tak důkladná. Je pravda, že ty informace se vážně potom hodí. Ještě jsem to teda nezkoušela, ale už jsem rozeslala pár životopisů, takže až se ozvou, tak se hned vrhnu na přípravu.

Jan Pořízek

Jan Pořízek

Praha

Já se tak na pohovor připravuji vždy, ale je dobře, že lidem rozšiřujete obzory, protože mnozí z nich, tak připravení nejsou a jdou na pracovní pohovor jen tak.

Miriam Skácelová

Miriam Skácelová

Havlíčkův Brod

Jsou to zajímavé informace, hlavně ty nejčastější otázky mě dost zaujaly. Když si na každou před pohovorem odpovím, tak asi budu potom klidnější. Jen ten kluk vypadá dost mladý na tolik zkušeností, ale je sympatický.

Aneta Sládková

Aneta Sládková

Praha

Líbí se mi, že je tady vše na jednom místě a webovky máte hezky přehledné. Video je zajímavé, těším se, až si pustím další.

Jirka Hořava

Jirka Hořava

Praha

Díky za tipy, něco z toho určitě použiju. Když jde o pohovory, tak je každá rada dobrá.

Lenka Polesová

Lenka Polesová

Hradec Králové

Já mám z žádosti u šéfa o cokoliv nejen o peníze velkou hrůzu, a přitom dělám mnohem více práce, než za kterou jsem placena. Ale po těch článcích a videu to asi zkusím. Mohla bych dostat to, co si zasloužím.

Zdeněk Kozlovský

Zdeněk Kozlovský

Brno

Našel jsem u vás pár super rad. Zní to logicky, že se člověk musí prvně připravit, být klidný a argumentovat, než tam jít s holou… jak se říká. Díky, díky.

Filip Žák

Filip Žák

Zlín

Mně se vždy nejvíce vyplatilo pohrozit odchodem, ale je pravda, že jsou potom vztahy v práci napjatější. Jinak za mě super.

Petr Navrátil

Petr Navrátil

Ostrava

Super video, v čem jste to dělali? Něco málo bych doladil... Právě budu dávat výpověď. Pracuju jako grafik a nelíbí se mi jednání mých zaměstnavatelů (docela buzerace, práce přes čas), ani plat není nic extra, takže mi video pomohlo udělat si přehled co a jak.

Jarmila Petrželová

Jarmila Petrželová

Ivanovice

Dobrý den, velmi pěkné video. Dneska tohle zažívá čím dál více lidí, takže se to opravdu hodí.

Radka K.

Radka K.

Kobylničky

Je mi 45 let, přišla jsem o práci a musím jít poprvé za svůj život na pracovní úřad. Jsem ráda, že jsem narazila na tyto stránky a video, a že vím, že to není konec světa. Děkuji za hezký přehled a rady, půjdu si pustit video o životopise a pohovoru.

5s8fox8