Airsoft-online.cz

Airsoft-online.cz

Airsoft-online.cz je rozsáhlý e-shop nabízející airsoftové vybavení a náhradní díly. Se zákazníkem pravidelně konzultujeme úpravy a zlepšení webu, navrhujeme možné inovace a následně vyhodnocujeme a propočítáváme jejich dopady a celkové výsledky eshopu. Naší poslední úpravou byla, na první pohled nejviditělnější, změna barevného schématu e-shopu, zpřehlednění kategorií a doplnění dat v procesu nákupu.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Úpravy vzhledu eshopu; seo optimalizace; cenotvorba. Dopojení na měřící nástroje. Vyhodnocení prodejů a zdrojů za poslední roky, zpětně.

Co na práci říká zákazník?

Změna barev byla brutálním, ale přínostným zásahem. Zvýšil se čas strávený na stránce, snížilo se množství okamžitých odchodů.

Technická data

Použité prostředí: Neřešili jsme. Použitá šablona: Neřešili jsme. Přibližný počet podstránek: Neřešili jsme. Počet normo-stran textu: Neřešili jsme. Doba realizace: průběžně.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *