Airsoftopravna.cz

Airsoftopravna.cz

Airsoftopravna.cz je portálem profesionála, zabývajícího se opravami, servisem a upgrady airsoftových zbraní. Zbraň si zde můžete jak zapůjčit, tak nechat na svou stávající udělat např. nástřik, či jiné vylepšení a zdokonalení nedostatků. Nový web jsme realizovali v roce 2017, kdy jsme byli požádání o zjednoduššení a zpřehldenění webu původního. To se nám povedlo – na webu vidíte konkrétní služby a jejich cenu. Jednoduché zadání poptávky je ihned předáno k okamžitému zpracování.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Kompletní výstavba portálu. Dopojení na měřící nástroje. Automatizace vkládání odkazů na důležitá klíčová slova z blogu.

Co na práci říká zákazník?

Designová očekávání byla naplněna. Stránky jsou přehlednější.

Technická data

Použité prostředí: WordPress. Použitá šablona: Mioweb. Přibližný počet podstránek: 5. Počet normo-stran textu: 10. Doba realizace: 2 týdny.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *