Blog.seal-navijaky.cz

Blog.seal-navijaky.cz

Blog.seal-navijaky.cz je podpůrným blogem pro e-shop seal-navijaky.cz. Blog je kompletně z naší dílny, a to od samotného nápadu až po jeho realizaci, tvorby prostředí, výběru témat a tvorby samotných textů.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Kompletní výstavba portálu; seo optimalizace; cenotvorba. Dopojení na měřící nástroje. Pravidelný reporting.

Co na práci říká zákazník?

Blog zatím nenaplnil naše očekávání. Přiváděná návštěvnost je menší než očekávaná, nicméně stále je to poměrně krátká chvíle od dokončení portálu a s obsahovým marketingem to bývá běh na delší trať.

Technická data

Použité prostředí: WordPress. Použitá šablona: Hueman. Přibližný počet podstránek: 150. Počet normo-stran textu: 200. Doba realizace: 6 měsíců.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *