Grizzlyairsoft.com

Grizzlyairsoft.com

Grizzlyairsoft.cz je dalším e-shopem v oblasti airsoftu s velmi specifickým produktem. V roce 2016 jsme klientovi významně pomohli v oblasti cenotvorby, jejího nastavení a dalších interních postupů, které usnadňují celý prodejní proces. Na samotném webu jsme upravili popisky produktů tak, aby byly pro zákazníka srozumitelnější. Videa, která podrobně zobrazují montáž zařízení do airsoftové zbraně, byly taktéž naší iniciativou a podílely jsme se na jejich tvorbě a finální verzi.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Úprava popisků zboží; cenotvorba; tvorba videí k produktům. Dopojení na měřící nástroje.

Co na práci říká zákazník?

Díky podrobným výpočtům a zohlednění veškerých nákladů jsme se na některé věci začali dívat ze zcela nového úhlu.

Technická data

Použité prostředí: Neřešili jsme. Použitá šablona: Neřešili jsme. Přibližný počet podstránek: Neřešili jsme. Počet normo-stran textu: Neřešili jsme. Doba realizace: 3 měsíce.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *