Jen dobrý copywriting se vyplatí

Podnikáte? Zkoumáte momentálně možnosti, jak svoji práci efektivně představit lidem? Potom vězte, že kvalitní copywriting rozhodně představuje důležitou investici, kterou není radno podceňovat. Pokud se o smyslu internetových PR služeb chcete dozvědět více a rádi byste se navrch přesvědčili, jak dokáže vhodný copywriting v praxi pozitivně ovlivnit něčí podnikání, je tento text určen právě pro vás.

Bez dobrého textaře se copywriting dělat nedá

Nezbytnou součástí naprosté většiny reklam je text. Bez něj lze jen těžko vyjádřit, o jakou reklamu se jedná. Aby byla propagace výrobku či služby úspěšná a výhodná, platí pro text jedno jednoduché, ale zásadní pravidlo: Musí být prostě dobrý. Pro prodej na internetu to navíc platí dvojnásob. Kvalitní online text musí v rozmezí pouhých pár řádků zákazníka zaujmout, vyvolat v něm pozitivní pocity a důvěru a přimět jej k akci. Proto ke každému úspěšnému podnikání patří kvalitní produkt a dobrý copywriter.

I SEO copywriting musí být čtenářsky přívětivý

Pokud tedy chcete, aby vaše webové stránky byly úspěšné a přinášely vám zisk, je zapotřebí vyplnit je kvalitním obsahem, který navíc lidé snadno najdou. K tomuto účelu zpravidla slouží tzv. SEO copywriting. Ten přitáhne zákazníky na web prostřednictvím použití určitých klíčových slov v rámci jednoho textu; zákazníci přitom na článek narazí po zadání daného klíčového slova do internetového vyhledávače. Pozice ve vyhledávačích však nejsou založeny pouze na klíčových slovech, ale především na unikátním obsahu. Zákazníci se na vaše webové stránky budou vracet častěji, jestliže na něm naleznou užitečné informace podané čtivou i zábavnou formou. My osobně si právě na těchto atributech zakládáme, abychom svým klientům dodávali jedině kvalitní a originální PR texty.

O majitelce hotelu pro psy, která si najala copywritera

A jakým způsobem tedy může copywriting v praxi pozitivně ovlivnit něčí podnikání? Představte si majitelku hotelu pro psy, který obecně vykazuje dobrou návštěvnost a není ztrátový. K rozhodnutí najmout si profesionálního copywritera dospěla majitelka až po třech letech, kdy návštěvnost hotelu stagnovala, a to i přes fungující online propagaci. Majitelka propagovala na webu svůj hotel, jeho rekonstrukci, krásné prostory, velké výběhy, hezké okolí, profesionální hlídače nebo kvalitní krmivo. To vše majitele pejsků samozřejmě zajímá, zároveň je však nutné nabídnout jim něco osobnějšího, tj. nasměrovat reklamu na tyto zákazníky vhodnějším způsobem. Copywriter proto napsal texty o denním režimu psů, jejich jídelníčcích, složení krmiv, přidal osobnější profily pracovníků, popsal řešení situací vznikajících při pobytu pejsků v hotelu, zašel do podrobností při popisu prostor hotelu a celé to korunoval fotografiemi a nabídl zákazníkům zhotovení alba fotografií z pobytu jejich mazlíčků v hotelu. Co myslíte, zvýšila se poté poptávka?

Dobrý copywriting od nás můžete získat i vy

Odpověď hádáte správně, samozřejmě, že ano. Sdělení předchozích řádků a odstavců je jasné: Kvalitní copywriting se jednoduše vyplatí a vydělá vám peníze. Pokud byste se rozhodli objednat si copywritingové služby u naší společnosti, neváhejte se na našem blogu a webudevote365.cz blíže seznámit s tím, co děláme, jakým způsobem spolupráce s námi probíhá a také kde všude po internetu již naše PR texty visí. Prostřednictvím webového formuláře můžete zadat nezávaznou poptávku a dohodnout se s námi na dalším postupu ještě dnes.


Potřebujete zaujmout kvalitním
a optimalizovaným textem?

Netrapte se sami s texty, které bez optimalizace nikdo nenajde. Poptejte nás, připravíme vám analýzu klíčových slov a nepřehlédnutelný text.

CHCI SKVĚLÝ TEXT

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *