Kikafe.cz

Kikafe.cz

Web kikafe.cz je vizitkovou stránkou lokální pražírny kávy v Olomouci a jeho tvorba byla kompletně v režii Devote365.cz. Jako součást projektu taktéž bude kompletní marketingová strategie a blog pro kávové fanšmejkry. Je se nač těšit!

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Kompletní výstavba portálu. Dopojení na měřící nástroje. Automatizace vkládání odkazů na důležitá klíčová slova z blogu.

Co na práci říká zákazník?

Velmi mnoho lidí z facebookových fans nám nový web chválilo. Je napsán s lehkostí a poptávek na školení chodí víc než jsme čekali. Děkujeme.

Technická data

Použité prostředí: WordPress. Použitá šablona: Mioweb. Přibližný počet podstránek: 5. Počet normo-stran textu: 10. Doba realizace: 1 měsíc.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *