Plán odměn pro textaře

Píšeš pro nás dost často, dost tvrdě a odevzdáváš texty bez chyb a včas? Myslíš, že si  to zaslouží odměnu? My si to taky myslíme a proto vznikl tento plán odměn pro textaře.

Plán odměn pro textaře v číslech

Odměny se odráží od počtu odevzdaných normostran. Čím více napíšeš a odevzdáš v jednom měsíci, tím lepší ceny za normostranu máš v měsíci dalším. Konkrétně to v číslech vypadá takto:

 • Pozice CW1 píše 10+ až 15 NS / měsíčně:
  Bez nároku na příplatek k základní sazbě pro další měsíc.
 • Pozice CW2 píše 15+ až 30 NS / měsíčně:
  Příplatek k základní sazbě pro další měsíc 10 Kč / NS.
 • Pozice CW3 píše 30+ až 50 NS / měsíčně:
  Příplatek k základní sazbě pro další měsíc 20 Kč / NS.
 • Pozice CW4 píše 50+ a více NS / měsíčně:
  Příplatek k základní sazbě pro další měsíc 30 Kč / NS.

V praxi to znamená, že pokud začínáš v lednu na pozici CW1 a napíšeš za leden 35 NS, v únoru už píšeš jako CW3. Pokud v únoru napíšeš 16 NS, v březnu píšeš jako CW2 atd. V případě, že jakákoliv pozice napíše méně než 10 NS za kalendářní měsíc, dochází k ukončení spolupráce – pokud nebylo předem dohodnuto jinak. K ukončení spolupráce může také dojít, pokud se k opravě autorovi v kalendářním měsíci vrací více než 30% NS odevzdaných textů.

Tyto odměny mohou být kombinovány s dalšími odměnami (za rychlost, za náročnost textu atd). Pokud tvoříš kreativu v hodinové sazbě, platí totéž a pro převod se předpokládá, že jedna desktime hodina = jedna normostrana.

Plán je platný od 1. 6. 2017 a může být nahrazen plánem novým.

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *