Recenze-zkusenosti-diskuze.cz

Recenze-zkusenosti-diskuze.cz

Web Recenze-zkusenosti-diskuze.cz je nášim interním projektem. Na portálu naleznete údaje a data prodejců finančních produktů a finančních poradců, která jsou ale v této době neaktualizovaná. Návštěvník webu může přidávat komentáře k jednotlivým profilům, jako jsou recenze, zkušenosti s daným prodejcem atd. a pomoci tak svými trefnými pointy dalším potencionálním zákazníkům, kteří hledají poradce na finančním trhu. Portál nám pomohl osvojit si techniky hromadného zpracování dat, vytváření databází z běžně dostupných údajů a jejich strojový import do prostředí wordpress.Aktuálně jej používáme především jako obsahovou základnu s dostatečným množstvím podstránek k odkazování a monetizaci za pomocí Adsense.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Kompletní výstavba portálu. Dopojení na měřící nástroje. Dopojení na reklamní systém Adsense. Automatizace vkládání odkazů na zpřátelené projekty.

Co na práci říká zákazník?

Vlastní projekt – poměr ceny a výkonu hodnotíme kladně.

Technická data

Použité prostředí: WordPress. Použitá šablona: Dynamic news lite. Přibližný počet podstránek: 13.000. Počet normo-stran textu: Neřešili jsme. Doba realizace: 1 týden.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *