Seal-navijaky.cz

Seal-navijaky.cz

E-shop seal-navijaky.cz vznikl jako nástupce původního webu, který nenabízel možnost online objednání produktů. Naší prácí byla kompletní přestavba e-shopu včetně úprav popisků kategorií, produktů, nastavení marketingových kampaní a celkové reklamní politiky.

Čím konkrétně jsme se podíleli na projektu?

Kompletní výstavba portálu; seo optimalizace; cenotvorba. Dopojení na měřící nástroje. Napojení na reklamní systémy. Úprava správy klientů. Pravidelný reporting.

Co na práci říká zákazník?

Původně jsme chtěli refreshnout poptávkový portál, o e-shopu jsme vůbec neuvažovali, měli jsme za to, že se náš produkt na e-shopu nemůže prodávat. Nyní plánujeme druhý eshop a expanzi za hranice ČR.

Technická data

Použité prostředí: Shoptet. Použitá šablona: Neuvádíme. Přibližný počet podstránek: 150. Počet normo-stran textu: 200. Doba realizace: 2 měsíce.


Získejte profesionální web do 14 dnů

Od teď už nepotřebujete desítku různých dodavatelů. Web si jednoduše naplánujete s námi a my se o vše postaráme. Zajistíme programování, grafiku, obsah i reklamní kampaně.

CHCI SVŮJ WEB

Jsem jedním ze zakladatelů společnosti Devote 365 s.r.o. Starám se o klíčové zákazníky, navrhuji strategie a ve volných chvílích také píši. Mám na krku čerstvé projekty jako shop.kikafe.cz, seal-navijaky.cz nebo optimalizaci e-shopu airsoft-online.cz. S menšími i většími přestávkami se webům věnuji od roku 2004. Texty které publikuji mohou propagovat konkrétní značku nebo produkt.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *